WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

Rozmawiaj za darmo ze swoimi znajomymi, zamiast wysyłać SMSy

WhatsApp pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych przez internet. Dzięki temu możemy zaoszczędzić na smsach, wystarczy połączenie z siecią. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Darmowe wiadomości tekstowe
  • Wysyłanie tekstu, zdjęć, audio oraz wideo i lokalizacji
  • Komunikacja między różnymi platformami (systemami mobilnymi)
  • Powiadomienia na zablokowanym ekranie

Wady

  • Dwie osoby muszą zainstalować aplikacje
  • Brak opcji rozmów głosowych

Bardzo dobry
8

WhatsApp pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych przez internet. Dzięki temu możemy zaoszczędzić na smsach, wystarczy połączenie z siecią.

Kompletna alternatywa dla SMSów

WhatsApp Messenger zastępuje tradycyjne wiadomości SMS poprzez darmowe szybkie wiadomości wysyłane przy wykorzystaniu 3G, 4G lub WiFi.

Wersja dla Windows Phone pozwala na chatowanie ze znajomymi w klasycznym oknie wysyłania wiadomości. Możemy rozmawiać z jednym znajomym lub utworzyć grupę i jednocześnie rozmawiać z wieloma osobami. Pozwala to na szybką komunikację z przyjaciółmi i rodziną.

Ponadto WhatsApp pozwala na wysyłanie zdjęć, plików audio i wideo. Możemy też wysyłać naszą lokalizację wraz z mapą.

Jak działa WhatsApp?

Dzięki WhatsApp możemy komunikować się z innymi osobami, które mają zainstalowane tę samą aplikację. Przy rejestracji musimy podać jedynie swój numer telefonu. Na liście kontaktów w WhatsApp pojawią nam się osoby, które mamy w książce adresowej i również korzystają z aplikacji. Wystarczy kliknąć na jeden z nich, aby rozpocząć rozmowę.

Warto zaznaczyć, że aplikacja jest darmowa tylko przez pierwszy rok. Później co roku należy zapłacić 0,99$. WhatsApp nie jest najlepszym komunikatorem na smartfony, ale jednym z najpopularniejszych. W wielu krajach korzystają z niego miliony użytkowników. Jednak to takie aplikacje, jak LINE czy Tango oferują znacznie więcej funkcji.

Przepis na sukces

Istnieje wiele podobnych aplikacji, jednak to WhatsApp stał się synonimem prostych, szybkich i zabawnych rozmów. Dzięki temu zyskał olbrzymią popularność.

Zmiany

  • Najnowsza aktualizacja dla WhatsApp Messenger dla Windows Phone dodaje opcję ustawienia tła w rozmowie. Dzięki temu możemy wybrać tapetę do naszej konwersacji. Funkcja ta już od dawna jest obecna w wersjach dla iOS oraz Android.

  • Wersja 2.11.49 dodaje też broadcast lists, czyli opcję wysłania szybkiej wiadomości do wielu osób jednocześnie. Ponadto wprowadzono nowe ustawienia prywatności oraz możliwość modyfikacji dźwięków powiadomień.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na Windows-phone-7

Więcej
WhatsApp Messenger

Download

WhatsApp Messenger