WhatsApp

WhatsApp 2.11.891

Wysyłaj darmowe SMS-y i MMS-y bez limitu zawsze i wszędzie

Zalety

  • Darmowe SMS-y i MMS-y w ramach aplikacji
  • Szybkie i przydatne narzędzie komunikacji
  • Działa nie tylko na telefonach Nokia - łatwiej namówić znajomych
  • Łatwy w użyciu

Wady

  • Znajomi muszą też zainstalować tę aplikację

Bardzo dobry
8

WhatsApp to darmowa aplikacja na telefony Nokia. Możemy dzięki niej wysyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, a nawet wiadomości głosowe zupełnie za darmo. Wysyłanie wiadomości jest możliwe tylko do znajomych, którzy mają WhatsApp na swoim iPhone, iPod Touch, BlackBerry lub Android.

Po pobraniu WhatsApp na telefony Nokia, aplikacja zapyta nas o numer telefonu, na który wyśle SMS z kodem aktywacyjnym. WhatsApp bez problemu działa z polskimi sieciami. Po wprowadzeniu kodu aplikacja sprawdzi nasze kontakty. Każdy znajomy, który zarejestrował swój numer komórki w aplikacji pojawi się jako kontakt w WhatsApp. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić osoby, które nie znają jeszcze WhatsApp.

Wysyłanie wiadomości w WhatsApp na Nokia wygląda jak zwykłe wysyłanie SMS-ów. Oprócz tego, że wiadomości nie są wysyłane przez sieć komórkową, a przez internetowe połączenie 3G lub WiFi. To największe ograniczenie aplikacji. Jeśli jednak wysyłamy dużo wiadomości, to zakup pakietu internetowego szybko może się zwrócić.

Oprócz zwykłego tekstu, za pomocą WhatsApp dla komórek Nokia możemy wysłać zdjęcia, nagranie audio, kontakt a nawet lokalizacje na mapie. Program posiada również wiele opcji personalizacji wyglądu oraz możliwość ustawienia opisu. W końcu WhatsApp to właściwie komunikator. Wystarczy tylko przekonać znajomych do jego używania.

WhatsApp

Download

WhatsApp 2.11.891

Opinie użytkowników o WhatsApp

  • według Anonymous

    Jedna uwaga.
    Programu ni jak nie da się wyłączyć to raz a dwa że jest non stop online , więc jeśli macie ogólnie...   Więcej